ŠPORTNA − ROJSTNODNEVNA ZABAVA Z ťRAZIGRANIM METULJEMŤ

JUHUUU rojstni dan je tu! Dragi otroci, ťRazigrani metuljŤ vas vabi, da z njim preživite nepozaben, športno obarvan rojstni dan, na katerem se boste zabavali v športni igralnici ter v igralnici vrtca Metulj. Svojo razigranost boste sproščali na poligonu ter z raznimi gibalnimi igrami, ki bodo pripravljene po vaši želji (tematsko: npr. princese/vitezi, po pravljici … vsebinsko: npr. poudarek na gibalnih nalogah z žogo, gimnastiki, plesu …). Želje nam prosim sporočite ob rezervaciji, da se bomo lažje pripravili.

Rojstnodnevne zabave predstavljajo otrokom tiste dni v letu, ki se jih z veseljem spominjajo še dolgooo časa. Poskrbeli bomo, da bodo preživeli nepozaben, razigran rojstni dan, se z njimi veselili in upoštevali njihove želje.

Starost otrok

Zabave so primerne za otroke od 3. leta starosti dalje.

Pogostitev

Za hrano in pijačo poskrbite starši sami.

Prisotnost staršev

V športni igralnici so otroci z animatorjem sami (športni del zabave), v igralnici pa so lahko prisotni tudi starši slavljenca in mlajši otroci skupaj s starši (ves čas zabave).

Oprema

Otroci naj imajo s seboj športna oblačila (kratka majica, udobne hlače) ter športne ali sobne copate.

Športni rojstni dan vključuje

• 2,5-urni najem dveh igralnic v vrtcu Metulj (športna in oddelčna igralnica)
  • 2,5-urno animacijo (športno animacijo in animacijo v času pogostitve)
  • animatorja (enega ali dva – po dogovoru)
  • vse potrebno za pogostitev (krožniki, lončki, pribor, nož …)
  • slike s praznovanja (po želji)

Potek rojstnega dne

Ob prihodu se otroci v garderobi preoblečejo v športno opremo in počakajo na animatorja, ki jih odpelje v športno igralnico.

• 45 minut (zbor v športni igralnici, pozdrav in kratek uvod; gibalne igre po želji slavljenca)
      • 15 minut (odmor ‒ pitje vode v igralnici, prigrizek, odpiranje daril in čestitke)
      • 45 minut (poligon in gibalne igre po želji otrok)
      • 45 minut (pogostitev in igra v igralnici)

Ker želimo otrokom pripraviti varno in prijetno zabavo za rojstni dan, vas prosimo, da upoštevate omejitev glede števila otrok na zabavi (največ 12 otrok).

Termini praznovanja

sobote in nedelje (po dogovoru)

Termin nam sporočite vsaj en teden pred želenim praznovanjem rojstnega dne.

Prijava na športni rojstni dan

Na rojstnodnevno zabavo otroka prijavite tako, da izpolnite prijavnico in nam jo pošljete na e-mail: External link opens in new tab or windowlebenkatarin

Lokacija praznovanja

Vrtec Metulj, Podutiška cesta 76, 1000 Ljubljana