Pustiti metuljem leteti po svojePomembno je, da otroka v njegovih željah in ustvarjalnih impulzih spodbujamo. Starši ste lahko najbolj strastni navijači, lahko pa za njihove želje nimate posluha. Ljubica Krivec Alba je danes tisto, kar si je vedno želela biti, slikarka. Starši so imeli z njo druge načrte, zato so njene sanje morale čakati, da so lahko poletele.
 
ťSem ljubiteljska in intuitivna ustvarjalka po notranjem navdihu. Ko temu resnično prisluhnem in sledim, vzamem čopič, stisnem barve, ki se prelijejo na platno, in takrat se zgodijo moje slike, ja, tako preprosto je. Vsak od nas je poseben, v tem trenutku tukaj, del čudovite življenjske energije.Ť Ljubica Krivec Alba, slikarka
Več o slikah na ljubica.krivec©t-2.net. Del izkupička od prodanih slik bo namenjen donaciji vrtca METULJ.