Dan v vrtcu Metulj

Zakaj naj bi bilo dobro, da je vaš otrok zgubljen v množici? Zakaj bi vaš otrok moral plesati, če pa rad brca žogo? Zakaj bi moral peti, če rad riše? Zakaj bi morali ob vrtcu obiskati še pet tečajev, da bi svojemu otroku omogočili stik z osnovnimi izraznimi veščinami?

Jedro programa temelji na Kurikulumu za vrtce, ki zajema šest pomembnih področij aktivnosti v vrtcu: gibanje, jezik, umetnost, družba, narava in matematika.

Celostno učenje temelji na otroka osredotočeni igralnici, ki sloni na treh osnovnih načelih:

• otrok razvija sposobnost razumevanja in sprejemanja sebe in drugih, razvija sposobnost prepoznavanja občutkov ter čustvenega doživljanja in izražanja,
    • otrok oblikuje svoje znanje na svojih izkušnjah in v interakciji s svetom okoli sebe,
    • strokovni delavci krepimo otrokovo rast in razvoj upoštevajoč njegove interese, potrebe in močne strani.

Za več infomacij nas pokličite na 01 320 42 20 ali na 041 454 930, nam pišite na info@vrtec-metulj.si ali izpolnite spodnji kontaktni obrazec. Vabimo vas tudi, da nas obiščete in spoznate dnevni utrip v našem vrtcu (predhodno nas pokličite na 041 454 930 da se dogovorite za termin obiska).

Ime in priimek:*

Zadeva: